Si kvalifikovaný elektrotechnik, ktorý svoju prácu robí svedomito a kvalitne, a aj napriek tomu neustále počúvaš

pripomienky k svojej práci?

Dávaš práci maximum, ale nikto neocení tvoju vynaloženú energiu?

Prestáva ťa kvôli tomu baviť tvoja práca?

Tak povedz STOP a ZMEŇ TO!

Príď k nám - MS Electrical Services Ti ponúka jedinečnú príležitosť zmeniť Tvoj život.

 

KOHO HĽADÁME?

Hľadáme človeka, ktorý má platné oprávnenie podľa § 22 alebo § 23 vyhlášky 508/2009 a má za sebou prax a skúsenosti v oblasti elektroinštalácií. Je prirodzený vodca a nerobí mu problém docieliť splnenie zadaných úloh. Ako líder dokáže pracovať samostatne, ale aj usmerniť a pomôcť svojmu tímu. Nebojí sa výziev, a vie čo chce dosiahnuť a túži napredovať spolu s firmou. Tak čo, hľadáme práve teba? Ak si myslíš, že áno, pokračuj v čítaní. 😉

 

PREČO PRACOVAŤ S NAMI?

Pretože nás naša práca baví a je to vidieť na spôsobe akým pracujeme. Klientom vyhovieme s každou ich požiadavkou, a neraz prekonáme ich očakávania. Záleží nám však nie len na klientoch, ale aj na našich zamestnancoch. Uvedomujeme si, že bez nich by to nebolo možné.

U nás budeš súčasťou skvelého tímu a hneď od začiatku ťa zasvätíme do nášho pracovného tajomstva, a naučíme náš osvedčený postup prác. Vďaka tomu budeš jednotka vo svojom obore, čo budeš môcť vidieť aj na svojej výplatnej páske. Tvoja odmena bude úmerná tvojmu výkonu.

 

ČO BUDEŠ U NÁS ROBIŤ?

Ako skúsený stavebný elektrotechnik určite vieš, čo všetko táto práca obnáša. Začína to čítaním a porozumením technickej dokumentácie, prípravou potrebného náradia a materiálu, plánovaním a zadeľovaním úloh svojmu tímu. To všetko samozrejme v závislosti od konkrétneho projektu.

Okrem iného sa môžeš stretnúť aj s hrubými prácami, kompletážou, či inštaláciou dátových a televíznych rozvodov, kamerových systémov a bleskozvodov.

 

Zaujali sme ťa natoľko, že ešte stále čítaš tento inzerát? Ak áno, tak toto musí byť tvoja vysnívaná práca. Pošli nám svoj životopis a do predmetu uveď „Váš nový kolega“.

 

ČO EŠTE POTREBUJEŠ VEDIEŤ?

Termín nástupu: dohodou

Miesto práce: Prešovský a Košický kraj

Druh práce: plný úväzok

Odmena: od 700€ (menej ako toto nikdy nedostaneš, a horná hranica sa odvíja od tvojej šikovnosti)

 

AKO NÁS MÔŽETE KONTAKTOVAŤ?

Ak ťa naša ponuka spolupráce zaujala, radi sa s tebou stretneme. Stačí len zaslať voj životopis na nižšie uvedenú mailovú adresu. Každému odpovieme, ale len vhodný kandidát bude pozvaný na osobný pohovor.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na teba!

 

Kontakt:

praca@mselectrical.sk

0903 229 550