Si kvalifikovaný elektrotechnik, ktorý svoju prácu robí svedomito a kvalitne, a aj napriek tomu nemáš rovnomerne zaplnený kalendár?

Máš už dosť toho, že nevieš, či a kde budeš pracovať budúci týždeň?

Prestáva ťa baviť ten kolotoč vyhľadávania možných spoluprác?

Chceš už aj ty konečne zažiť pocit finančnej istoty?

Tak sprav prvý krok k zmene a  posledný krát oslov svojho nového partnera – MS Electrical Services.

S nami nájdeš stabilitu, pravidelný príjem, podporu tímu, a zároveň možnosť ostať sám sebe pánom!

 

KOHO HĽADÁME?

Hľadáme človeka, ktorý má platné oprávnenie podľa § 22 alebo § 23 vyhlášky 508/2009 a má za sebou prax a skúsenosti v oblasti elektroinštalácií. Je prirodzený vodca a nerobí mu problém docieliť splnenie zadaných úloh. Ako líder dokáže pracovať samostatne, ale aj usmerniť a pomôcť svojmu tímu. Nebojí sa výziev, a vie čo chce dosiahnuť a túži napredovať spolu s firmou. Tak čo, hľadáme práve teba? Ak si myslíš, že áno, pokračuj v čítaní. 😉

 

PREČO PRACOVAŤ S NAMI?

MS Electrical Services nie je firma ako každá iná. Od konkurencie sa líšime kvalitou našich pracovných procesov, a tiež prístupom k našim klientom a spolupracovníkom.

Našim zákazníkom poskytujeme individuálne poradenstvo, projektovanie a montáž elektroinštalácií priamo podľa ich potrieb, čím prevyšujeme ich očakávania. Tak ako sa staráme o svojich klientov, staráme sa aj o členov nášho tímu, lebo vieme, že bez nich by nič z toho nebolo možné. Každému z nich ponúkame priestor na sebarealizáciu, pretože ich rozvoj znamená aj náš rozvoj.

Zameriavame sa na dosahovanie výsledkov, čo sa odráža na odmene každého z nás. „Naša odmena je úmerná nášmu výkonu.“

 

ČO BUDEŠ U NÁS ROBIŤ?

Ako skúsený stavebný elektrotechnik určite vieš, čo všetko táto práca obnáša. Začína to čítaním a porozumením technickej dokumentácie, prípravou potrebného náradia a materiálu, plánovaním a zadeľovaním úloh svojmu tímu. To všetko samozrejme v závislosti od konkrétneho projektu.

Okrem iného sa môžeš stretnúť aj s hrubými prácami, kompletážou, či inštaláciou dátových a televíznych rozvodov, kamerových systémov a bleskozvodov.

 

Zaujali sme ťa natoľko, že ešte stále čítaš tento inzerát? Ak áno, tak toto musí byť tvoja vysnívaná práca. Pošli nám svoj životopis a do predmetu uveď „Váš nový kolega“.

 

ČO EŠTE POTREBUJEŠ VEDIEŤ?

Termín nástupu: dohodou

Miesto práce: Prešovský a Košický kraj

Druh práce: živnosť

Odmena: od 1000€

 

AKO NÁS MÔŽETE KONTAKTOVAŤ?

Ak ťa naša ponuka spolupráce zaujala, radi sa s tebou stretneme. Stačí len zaslať voj životopis na nižšie uvedenú mailovú adresu. Každému odpovieme, ale len vhodný kandidát bude pozvaný na osobný pohovor.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na teba!

 

Kontakt:

praca@mselectrical.sk

0903 229 550